Job Center

Nasze oferty

Nasza agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w udzielaniu pomocy wszystkim, którzy szukają stałego lub tymczasowego zatrudnienia. Jeśli należysz do osób, które chcą zmienić zawód, spróbować czegoś nowego lub nie czują się spełnione w pracy, którą wykonują – zgłoś się do naszej agencji pośrednictwa pracy! Zbieramy najlepsze oferty z całego kraju tak, aby każdy mógł znaleźć ofertę pracy dla siebie. Ponadto jako jedna z nielicznych agencji - dbamy o dobro ludzi i interesujemy się ich przyszłością. W naszych bazach znajdują się obecnie oferty dla pracowników bez doświadczenia jak i dla tych, którzy dysponują już wiedzą, ale chcieliby zmienić zawód na inny. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które poszukują stałego zatrudnienia jak i tych, które szukają pracy tymczasowej.

W naszej bazie każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy, dlatego warto być na bieżąco. Publikujemy oferty pracy zgodne z ambicjami młodych ludzi, jak i takie, które nie wymagają specjalnych certyfikatów czy ukończonych kursów. Od samego początku naszym założeniem było stworzenie miejsca dedykowanemu wszystkim, którzy poszukują pracy, niezależnie od tego, ile mają lat. W naszej bazie znajdziesz oferty pracy jako opiekunka osób starszych, doradca klienta, pracownik produkcji, konsultant, inżynier, magazynier, pracownik sklepu odzieżowego, sekretarka, handlowiec czy kierowca. Ponadto nasz serwis z ofertami pracy stale dopasowujemy do zmieniających się potrzeb klientów i wymagań. Jeśli szukasz pracy – zgłoś się do nas, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie coś wyjątkowego.

Nasze oferty

dla wszystkich

Nasza agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w udzielaniu pomocy wszystkim, którzy szukają stałego lub tymczasowego zatrudnienia.

Czytaj więcej

Sposoby naszej rekrutacji

cel znalezienie pracownika

Rekrutacja w naszej agencji pośrednictwa pracy odbywa się na kilka różnych sposobów, dzięki czemu nasi kandydaci mogą wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?

fachowość i zaufanie

Od wielu lat wyróżniamy się skutecznością działania, fachowym doradztwem, a także otwartością na potrzeby naszych pracowników i pracodawców.

Czytaj więcej

Jak skutecznie szukać pracy?

poradnik

System naszej strony internetowej jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu użytkownicy mogą w prosty sposób wyszukać najbardziej atrakcyjne oferty pracy dla siebie.

Czytaj więcej

Kontakt

Szukasz pracy? Skontaktuj sie z nami!