Job Center

Co nas wyróżnia?

Od wielu lat wyróżniamy się skutecznością działania, fachowym doradztwem, a także otwartością na potrzeby naszych pracowników i pracodawców. Ze wszystkich sił staramy się dbać o nie w taki sam sposób, aby każdy nasz klient czuł się ważny i odnalazł na naszej stronie internetowej to, czego poszukuje. Siła dobrego porozumienia, w którą wierzymy sprawia, że nasza agencja pośrednictwa pracy jest uważana za jedną z lepszych na rynku. Tak sądzą o niej nasi klienci, dlatego nie narzekamy na ich zainteresowanie. Zapewniamy przede wszystkim dyskrecję w działaniach, profesjonalną obsługę klienta i indywidualne konsultacje doradcze. Szczególnie dla tych, którzy z jakiegoś ważnego powodu chcą zmienić zawód lub mają problemy ze znalezieniem zatrudnienia.

Wyróżnia nas nie tylko wiedza o rynku zatrudnienia, ale przede wszystkim podejście do ludzi, komunikatywność, fachowa i doskonale przeszkolona kadra zarządzająca, a także elastyczność. Umożliwiamy naszym klientom wyszukiwanie ofert pracy zarówno w sieci, jak i przez Internet, dzięki czemu mogą oszczędzić czas, a także odpowiedzieć na kilka najbardziej interesujących ogłoszeń. Ponadto jak przystało na firmę z zasadami – świadczymy usługi fachowego doradztwa w oddziale naszej firmy. Podczas indywidualnych konsultacji nasza kadra zwraca uwagę na unikatowe predyspozycje do zawodu, dotychczasowe doświadczenie zawodowe, a także ogólną wiedzę. Taki wywiad pomaga nam w codziennej pracy lepiej dostosowywać ofertę, ale jednocześnie nawiązywać korzystne relacje z potencjalnymi pracodawcami.

Nasze oferty

dla wszystkich

Nasza agencja pośrednictwa pracy specjalizuje się w udzielaniu pomocy wszystkim, którzy szukają stałego lub tymczasowego zatrudnienia.

Czytaj więcej

Sposoby naszej rekrutacji

cel znalezienie pracownika

Rekrutacja w naszej agencji pośrednictwa pracy odbywa się na kilka różnych sposobów, dzięki czemu nasi kandydaci mogą wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie

Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?

fachowość i zaufanie

Od wielu lat wyróżniamy się skutecznością działania, fachowym doradztwem, a także otwartością na potrzeby naszych pracowników i pracodawców.

Czytaj więcej

Jak skutecznie szukać pracy?

poradnik

System naszej strony internetowej jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu użytkownicy mogą w prosty sposób wyszukać najbardziej atrakcyjne oferty pracy dla siebie.

Czytaj więcej

Kontakt

Szukasz pracy? Skontaktuj sie z nami!